Sekunda

- Satovi & Nalivpera -
Sada je: čet stu 14, 2019 2:47 am.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Zanimljivosti
PostPostano: sub stu 20, 2010 3:05 am 
 Pošalji e-mail  Profil

2002 Audemars Piguet Royal Oak Concept Watch

Napravili su ih svega 150 komada u čast 30 godina proizvodnje njihove perijanice Royal Oak 2002 godine.
Proizvodnja je išla od 2002 do 2004.
Originalna cijena primjerka je bila 250 000 $ ,a obzirom da je užasno rijedak kolekcionarski primjerak od tako velikog i repektabilnog brenda kao što je "AP" sadašnja cijena je vjerojatno bogu ispod brade.

Neznam dali Vi primječujete neke dodirne točke sa satovima Conceptnog tipa limitiranih serija koje u posljednje vrijeme, zapravo posljednjih godina dolaze iz Tag Heuerovih pogona.

Mislim da su se Tagovi dizajneri dobrano zagledali u ovaj Royal, te da se definitivno njegova slika nalazi na njihovim radnim stolovima. Zapravo u ovom Royalu vidim neke Carrere i neke Monaco modele :mrgreen:

Vrh

Naslov: Re: Zanimljivosti
PostPostano: sub pro 04, 2010 1:47 am 
Site Admin
 Pošalji e-mail  Profil

James Bond nosi Omegu u Blood Stone video igri.

slika

slika

slika

slika

Vrh

PostPostano: sri pro 08, 2010 4:52 pm 
Site Admin
 Pošalji e-mail  Profil

Bernie Ecclestone unovčio svoje masnice:
Šljivom na oku reklamira satove

slika

ČELNIK Formule 1 Bernie Ecclestone, kao da nema dovoljno novaca na računu, odlučio je dodatno zaraditi i to na način da je kompaniji Hublot poslao fotografije svog unakaženog lica. Bernie je masnice, podsjetimo, zaradio u pljački koja se dogodila prije dva tjedna, a u kojoj su njemu i njegovoj djevojci ukradeni satovi i nakit.

"Pogledajte što su ljudi u stanju učiniti za Hublot", stoji na reklamnim plakatima za luksuzne švicarske satove, bez kakvog je tijekom pljačke ostao i 80-godišnji Bernie. Koliko mu je kompanija, koja je ujedno i jedan od najvećih sponzora F1, platila za korištenje fotografija masnica na njegovom licu u svrhu promocije, zasad nije poznato.

Podsjetimo, Bernieja i njegovu djevojku Fabianu Flosi u zasjedi su ispred njegova uredskog kompleksa u Londonu dočekala četvorica razbojnika Jedan od razbojnika udario je Bernieja i srušio ga na tlo, dok je 31-godišnja Fabiana prestravljeno promatrala što se događa. Bernie je s manjim ozljedama glave prevezen u bolnicu, a ubrzo nakon liječničkog pregleda je pušten kući. Razbojnici su Ecclestoneu i njegovoj djevojci, prema procjeni, ukrali nakit i satove u vrijednosti od oko 200.000 funti (oko 1,75 milijuna kuna).

Vrh

PostPostano: sri pro 08, 2010 5:35 pm 
 Pošalji e-mail  Profil

Ma :wc Bernie :wc žica sat od hublot-a :***:
A možda ga je i Slavica srela pa sad stari neće priznat :***:

Vrh

PostPostano: sri pro 08, 2010 5:45 pm 
Site Admin
 Pošalji e-mail  Profil

r2d2111333 je napisao/la:
Ma :wc Bernie :wc žica sat od hublot-a :***:
A možda ga je i Slavica srela pa sad stari neće priznat :***:

Sreo ga novi krkan od Slavice.
cafdr

Vrh

PostPostano: čet pro 09, 2010 7:55 pm 
 Pošalji e-mail  Profil

---------
neka meni tako ukradu lažnog Coruma pa da im ustupim slike :mrgreen:
Dapače ja si budem sam organiziro sve i sačekušu i batinanje i fotografiranje i sve potrebite pripremne i završne radnje samo neka mi nakon toga Corum ustupi sponzorskog Adirala Deep Hull 48 odma parafiram ugovor :mrgreen:

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  

Izradi moj besplatni forum! · php-BB© · Internationalization Project · Prijavi zloporabu · Uvjeti Korištenja/Zaštita Privatnosti
© Forums-Free.com 2009