Sekunda

- Satovi & Nalivpera -
Sada je: čet stu 14, 2019 2:48 am.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Zanimljiva prilika
PostPostano: ned stu 14, 2010 8:33 pm 
 Pošalji e-mail  Profil

Jučer sam bio u Mullerovoj trgovini u West gateu vidio akciju pisaćeg pribora, odnosno prepolovili su cijene nalivpera i kemijskih olovaka. Radi se o nalivperima i kemijskim olovkama Pelikana i Faber-Castella enrty level razine, tako da one koji razmišljaju u kupnji recimo Pelikana K200 ili Faber-Castell intuition nalivpera, sad je prava prilika :lol: .

Vrh

Naslov: Re: Zanimljiva prilika
PostPostano: uto pro 14, 2010 1:18 pm 
 Pošalji e-mail  Profil

Dobar dan!
Možete li mi pomoći? Gdje u Zagrebu mogu popraviti pero nalivpera ako je to uopće moguće?
Pozdrav

Vrh

PostPostano: uto pro 14, 2010 2:13 pm 
 Pošalji e-mail  Profil

DAjte malo više podataka. KAkvo nalivpero, pero, kakav je kvar, možda možemo pomoći i savjetom.
Inače majstor koji se bavi popravcima nalivpera radi u prolazu iza kioska na Trgu bana Jelačića. Nemam neka iskustva sa njegovim popravcima, ali možete probati.

Vrh

PostPostano: uto pro 14, 2010 2:38 pm 
 Pošalji e-mail  Profil

Oštećen je vrh pera :cry: i zdravorazumski mislim da se to ne da popraviti ali kako ništa ne znam o nalivperima a volim njima pisati, a ovo mi je nalivpero omililo, željela bih ga barem pokušati popraviti. Piše na njemu "Balmain". Hvala na savjetu. Pretpostavljam da je majstor na južnoj strani Jelačić placa?

Vrh

PostPostano: uto pro 14, 2010 4:31 pm 
 Pošalji e-mail  Profil

---------
Žao mi je zbog oštećenja. Što se tiče oštećenja pera ili nalivpera može se popraviti gotovo svaki kvar ili oštećenje, samo ovisi koliko smo novaca spremni dati, tj. koliko ti je tvoje nalivpero uistinu dragocjeno. Balmain je fashion nalivpero, pretpostavljam da nije preskupo i ne znam da li uopće ima zlatno pero. No, ako fizički nedostaje vrh pera, onda ništa od popravka u HR. S obzirom da se radi o pisalici koja ti je posebno draga, onda u tom slučaju ti ostaje tek retipping odnosno nadogradnja koju rade tzv nib masteri. No, takvo što bi moglo koštati višestruko skuplje od Balmainovog nalivpera. Ako se radi o iskrivljenom peru,onda bi rečeni gospodin na Jelačić placu mogao i pomoći, iako nisam sasvim siguran u njegove stvarne mogućnosti (vidio sam jednom MB 149 koje je servisirao i osobno mu ne bih dao u ruke neko skupocjeno nalivpero).

Da te utješim, na slikama je jedno Sailorovo nalivpero, prije i poslije popravka pera od strane Johna Mottishawa, koje je prošlo kroz dobro pranje, u vešmašini :mrgreen:

Pisalica je napisao/la:
Oštećen je vrh pera :cry: i zdravorazumski mislim da se to ne da popraviti ali kako ništa ne znam o nalivperima a volim njima pisati, a ovo mi je nalivpero omililo, željela bih ga barem pokušati popraviti. Piše na njemu "Balmain". Hvala na savjetu. Pretpostavljam da je majstor na južnoj strani Jelačić placa?

Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  

Izradi moj besplatni forum! · php-BB© · Internationalization Project · Prijavi zloporabu · Uvjeti Korištenja/Zaštita Privatnosti
© Forums-Free.com 2009