Sekunda

- Satovi & Nalivpera -
Sada je: čet stu 21, 2019 12:33 pm.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 43 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Review Hamilton H64455133
PostPostano: ned pro 05, 2010 1:26 am 
 Pošalji e-mail  Profil

Ma ne to, to čudo ima recoil kaj te po čelu okine =C*

Glock 19 je majka \m/

Vrh

PostPostano: ned pro 05, 2010 1:43 am 
 Pošalji e-mail  Profil

ma kaki Glock, sa tim te u Dubravi nitko nebi ozbiljno shvatio. Ono u stilu ajde mali šeći :mrgreen:

Nego fino zlačani D.E. staviš na stakleni display di su satovi izloženi i kažeš kroz stisnute zube, a u rubu usana mora biti ili šibica ili čaćkalica koju si ponio iz Rubelja jer si upravo roknuo Šiš čevape.
Pa krene ovako nekako "vozdra buraz, ja jučer u tebe ( tamo se Vi smatra provokacijom :mrgreen: ) ubo ovaj sat. Čuj imamo mali problem, to treba da rješimo ko ljudi" tako nekako i situacija se rješava sama po sebi vrlo brzo na tvoje zadovoljstvo. :mrgreen:

Vrh

PostPostano: ned pro 05, 2010 1:50 am 
 Pošalji e-mail  Profil

Hahahaha, ziv sam ja, ziv! :D

Mi sto nismo iz Zagreba se znamo snalazit, nama to sto je Dubrava ozloglasena bas nista ne znaci hahahahah :)

Na kraju nisam jucer ni otisao, bio sam sprijecen, ali sam zato bio danas. I da skratim pricu:

Dosao tamo. Poceo se zalit. Trazio ili novi sat ili povrat love. Pricao s momkom koji tamo radi. Pa pricao sa njegovom nadredjenom (telefonski) koja mi je i prodala sat. Nakon toga vise nisam trazio novi sat vec samo povrat love. Sat sam poslikao, ostavio tamo, napisali smo izjavu da je sat predan cijeli i bli bla. Uglavnom, Krona kaze kako na svaku reklamaciju oni moraju poslat sat uraru da ga on otvori i provjeri da li je ostecenje tvornicko ili uzrokovano koristenjem. Izjavio sam da mene ne zanimaju njihove procedure, nakon sto mi vrate lovu neka pregledavaju sat od milog do nedragog. Ja kazaljke nisam sigurno isao namjestat, vec je to tvornicki lapsus, na sto se i prodavac slozio. Ostavio sam im broj tekuceg, u ponedjeljak ce nadam se oni to lijepo sve sredit i ja bih trebao dobit pare nazad na tekuci najkasnije do srijede (makar vjerujem da im nece ni priblizno toliko trebati). Ukoliko bude daljnjih natezanja, salje im se inspektorat, zalim se udruzi za zastitu potrosaca i idu ekspresno u 24sata. Za sve ostalo tu je Ceska Zbrojovka hahahahahaha

Sad cekam pocetak tjedna i razrijesenje situacije. Posto sam malo vruc, mislim da cu pricekati par dana, pa ako me ne prodje volja, idem kod Paperina narucit taj model. Sad bar znam koju jos sitnicu treba pregledati prije nego sto preuzmem sat. Ucite na mom primjeru.

Vrh

PostPostano: ned pro 05, 2010 1:57 am 
 Pošalji e-mail  Profil

tako treba \m/ :mrgreen: , ja se već zabrinuo da nam nije član pao u boju za pravdu :mrgreen:

Kad ono "eto nama junaka svog u krvi, ali ne od ljute rane već od p...... poderane" :mrgreen:

Btw, odakle si?

Vrh

PostPostano: ned pro 05, 2010 2:03 am 
 Pošalji e-mail  Profil

Johannesburg:)

Hahahahaha, tako je, ja sam mlad, nezan i neizbezan.. evo, bas se vratih sa balkona, rasprosto krvavu plahtu, neka selo zna kako je-be baja =C*

Vrh

PostPostano: ned pro 05, 2010 2:09 am 
 Pošalji e-mail  Profil

takoooooo majstore :mrgreen: kad prođeš ulicom ima i da cvrkut ptica stane :firedevil

on je moj idol :mrgreen:

Vrh

PostPostano: ned pro 05, 2010 3:00 am 
Site Admin
 Pošalji e-mail  Profil

Sad kada sam sve to počitao :cry:

Pa vi niste normalni!!!!!
Naoružani ulaziti u dućan i prijetiti. :knüppel:
Balkanizam. :pazzo:

Mi u Istri nismo takvi.
Mi fino za autokuku zakačimo topić te se odvezemo ispred dućana, parkiramo i topić usmjerimo u željenom pravcu.
Zatim uđemo u dućan i sve rješimo bez trzavica i prijetnji.
Što više prodavači budu uvijek jako susretljivi.

slika

Vrh

PostPostano: ned pro 05, 2010 3:08 am 
Site Admin
 Pošalji e-mail  Profil

Dalton je napisao/la:
...Sad cekam pocetak tjedna i razrijesenje situacije. Posto sam malo vruc, mislim da cu pricekati par dana, pa ako me ne prodje volja, idem kod Paperina narucit taj model. Sad bar znam koju jos sitnicu treba pregledati prije nego sto preuzmem sat. Ucite na mom primjeru.

Tako treba!
Sljedeći puta izvuci krunicu pa ti malo zavrti ručno kazaljke da ne čekaš. Pa ako se poklapaju kupuj a ako ne biježi od tog sata.

Vrh

PostPostano: ned pro 05, 2010 10:20 am 
 Pošalji e-mail  Profil

Moj problem solver =C*

Vrh

PostPostano: ned pro 05, 2010 1:32 pm 
Site Admin
 Pošalji e-mail  Profil

---------
Jutros sam išao kupiti kruh.
slika
Sve je prošlo uredno.

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 43 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  

Izradi moj besplatni forum! · php-BB© · Internationalization Project · Prijavi zloporabu · Uvjeti Korištenja/Zaštita Privatnosti
© Forums-Free.com 2009