Sekunda

- Satovi & Nalivpera -
Sada je: čet stu 14, 2019 2:53 am.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 43 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Review Hamilton H64455133
PostPostano: čet pro 02, 2010 2:16 pm 
 Pošalji e-mail  Profil

Bit ce i review kroz neko dogledno vrijeme, evo, ovdje cete moci pratiti od prvog dana kako je i sta je sa satom. Slike stizu za vikend.

Prve impresije: fenomenalna obrada sata, metalni remen je jako lijepo sjeo na ovaj model, kruna super jednostavna, namjestanje bez silovanja, nije na navoj. Tocnost cemo izmjeriti vremenom, nisam lud za ubitacnom tocnoscu, dovoljno da ga jednom mjesecno nastelavam na tocno vrijeme, i ja zadovoljan.

Prva zamjerka: malo remen cviljuka gore kod prihvata, vidjet cu hoce li se to utisati ili ne.

Prva velika zamjerka: uocio sam danas kad je kucalo podne u gradu, da kazaljke nisu dobro nastelane. Naime, kad je minutna kazaljka na 12-ici, satna jos nije, tocnije, fali neke 3-4 minute da i satna bude tocno u podne.. ili da velim, na 12:03-04 satna je na tocno na podne. I to me uzasno smeta. Kaj u Hamiltonu imaju hiperprodukciju satova da nisu pogledali osnove prije nego su sat pustili u opticaj (kontrola kvalitete postoji uopce?)? Pretpostavljam da se to jednostavno rjesava reklamacijom kod urara i da nije neki posao, iako mi je jako zao sto se ispostavlja da ce se sat morati otvarati.. Na garancijskom listicu su napisali da su ovlasteni serviseri Puzak i Paperino, pa me zanima kojem da odnesem? Napomena da sam kod Paperina bio vec dva puta, a drugi put sam se interesirao za cijenu ovog modela, da vidim jel sta jeftiniji, pa si sad mislim, jel pametno da mu dodjem s tim satom, bude vidio da ga nisam nabavio od njega.. Ne znam covjeka, ne znam jel ga smetaju takve stvari (sto naravno ne bi trebalo utjecati na njegovu uslugu).

Zakljucak: trenutno imam mixed emotions, kao da sam zena - sretan s ubodom (vure), nesretan s rezultatom LOL
:knüppel:

Do citanja \_/

Vrh

Naslov: Re: Review Hamilton H64455133
PostPostano: čet pro 02, 2010 4:35 pm 
Site Admin
 Pošalji e-mail  Profil

Dalton je napisao/la:
Bit ce i review kroz neko dogledno vrijeme, evo, ovdje cete moci pratiti od prvog dana kako je i sta je sa satom.

Pratiti ćemo ga do punoljetnosti. Dok ne odraste i ode od kuće. :cry:

Šteta što je kazaljka van centra.
Ja bi bio :emo: u takvom slučaju.
Ne znam gdje si kupio sat, ali ako si ga kupio u Hrvatskoj nemoj da ti ga otvaraju i popravljaju,
već traži zamjenu ili povrat novca jer na to imaš pravo u roku od 8 dana.

Hoćemo slike!!!! \m/

Vrh

PostPostano: čet pro 02, 2010 9:46 pm 
 Pošalji e-mail  Profil

Vrana je napisao/la:
Dalton je napisao/la:
Bit ce i review kroz neko dogledno vrijeme, evo, ovdje cete moci pratiti od prvog dana kako je i sta je sa satom.

Pratiti ćemo ga do punoljetnosti. Dok ne odraste i ode od kuće. :cry:

Šteta što je kazaljka van centra.
Ja bi bio :emo: u takvom slučaju.
Ne znam gdje si kupio sat, ali ako si ga kupio u Hrvatskoj nemoj da ti ga otvaraju i popravljaju,
već traži zamjenu ili povrat novca jer na to imaš pravo u roku od 8 dana.

Hoćemo slike!!!! \m/

Nista od slika, nosim ga sutra nazaj, pa ce bit kak si i rekao "zamjena ili povrat nofac".

D saga kontinjuz :)

P.S. hvala na savjetu

Vrh

PostPostano: čet pro 02, 2010 9:59 pm 
Site Admin
 Pošalji e-mail  Profil

Dalton je napisao/la:
Nista od slika, nosim ga sutra nazaj, pa ce bit kak si i rekao "zamjena ili povrat nofac".

D saga kontinjuz :)

P.S. hvala na savjetu

Nemoj da te muljaju.
Ako ti kažu da ide na popravak te ti nedaju novi sat traži povrat novca. Ako se nastave praviti blesavi reci da ih ideš prijaviti inspekciji.

Vrh

PostPostano: čet pro 02, 2010 11:02 pm 
 Pošalji e-mail  Profil

:fluch: pa nemogu vjerovat, baš si baksuz.

Novi i to odma ili pare nazad.

Ako uzmeš pare odi do Paperina i uzmi kod njega :mrgreen:

Nego ja si mislim nekaj drugo, nije da ću sad branit Hamiltona nego jednostavno mi je čudno da iz iste trgovine dolaze dva sat sa felerima i to ne beznačajnim felerima.
Naime prije nekoliko mjeseci je kolega Floki ako se ne varam kod njih uzeo Longinesa i sat je ima još malo žešći feler od ovog tvog.

Skoro pa bi pomislio da Krona nabavlja satove možda malo ispod žita tj. manja kontrola kvalitete ono kao za istočno tržište ili takva neka muljotina.
Bubam napamet, ali malo mi je to čudno. Mislim nakon ova dva iskustva ( fala bogu tuđih, sorry :mrgreen: ) mislim da u Kroni nebudem pazario i u to sam gotovo siguran.
Osim toga i cijene im nisu nešto reprenzetativne. Prije mjesec dana sam kod njih gledao X-winda i cijena mu je bila 8200 ili 8400 nisam više siguran, a isti taj sat sam kod Paperina prije godinu i pol platio 5550 kn doduše na akciji,ali svejedno bi morali smanjiti doživljaj jer je sat kod njih bez akcije u to vrijeme koštao 7400 kn. toma!

Predlažem da Kronu metnemo na crnu listu tj. redovna pljuvačnica :mrgreen:

Vrh

PostPostano: pet pro 03, 2010 10:38 am 
 Pošalji e-mail  Profil

U 15h picim za Zg, ako cujete mini eksploziju oko 16h, da znate da je Garden Mall otisao u paramparcad, ako ne, u 16:15h moze mini meet na istom mjestu :emo:

Danas cemo znati da li je Krona good guy, ili je bad guy.

Vrh

PostPostano: pet pro 03, 2010 10:56 am 
 Pošalji e-mail  Profil

Sretno.....i budi uporan :)

Vrh

PostPostano: pet pro 03, 2010 4:18 pm 
 Pošalji e-mail  Profil

Mislio sam napisati da ulažem 100 U$ na Kronu, ali onda sam shvatio da to baš ne bi bilo fer prema Daltonu pa sam odustao :engelchen:

Sretno Daltone \_/

Vrh

PostPostano: sub pro 04, 2010 12:01 am 
Site Admin
 Pošalji e-mail  Profil

Sam sebe si prijavio. :gj:

:C

:tongue:

Vrh

PostPostano: ned pro 05, 2010 12:22 am 
 Pošalji e-mail  Profil

---------
kaj je, di je Dalton 0.001 ni zuc ni muc, ni njega ni sata.

Izgleda da se išao žalit u Garden Mall bez obvezatne opreme. Nije izgleda znao da kad se ideš žaliti u neku trgovinu koja posluje u Dubravi da moraš imat vrlo jake argumente :mrgreen:

ovaj niklovani se može upotrebljavat na širem području Dubrave, a ovaj dole je preporučljiv za uporabu oko okretišta i Konjščinske i Tesličke ulice tu polučuje najveći efekt. :mrgreen:

Eto da si bio adekvatno opremljen tvoja žalba bi bila prihvačena kao opravdana, a ovako izgleda da je kolega Dalton ostavio kosti negdije u bespućima Donje Dubrave :mrgreen:

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 43 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  

Izradi moj besplatni forum! · php-BB© · Internationalization Project · Prijavi zloporabu · Uvjeti Korištenja/Zaštita Privatnosti
© Forums-Free.com 2009