Sekunda

- Satovi & Nalivpera -
Sada je: čet stu 14, 2019 2:48 am.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 21 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Ponuda pisaljki
PostPostano: ned lis 31, 2010 7:04 am 
 Pošalji e-mail  Profil

Penkali skidam kapu zbog vrhunske reklame. Naime, iznenadili bi se koliko ljudi kupi njihove pisaljke (čak i uz ovakve cijene). Trebalo bi i gospodi iz Cubusa sugerirati da se ugledaju na njih, pa bi jako brzo imali prvi hrvatski touribilon (barem cijenom) :lol:
Inače neki dan je kod mene bio jedan vrhunski odvjetnik sa Vacheronom na lijevoj ruci i Penkalom u desnoj. Da stvar bude bolja sa vrha čepa mu je otpao amblem Slavoljuba. Trebalo mi je dosta samokontrole da mu se ne počnem smijati. Pogotovo zbog njegove profesije. Kolike je taj prevario, bio sam ponosan na Slavoljuba. Ne zbog njihove kvalitete, već zbog velikog marketinškog uspjeha :pazzo:

Vrh

PostPostano: ned lis 31, 2010 10:37 am 
Site Admin
 Pošalji e-mail  Profil

I mene je isto na početku karijere vuklo da si kupim Penkalu ali cijena i logoka mi nisu skupa sjele. No onda opet me vuklo jer je domaći proizvod sve dokle ga nisam uzeo u ruke i skužio u stvari šta je to. Pa sam digao ruke.

slika

Nego reci mi šta misliš o Rexpen pisaljkama, šta im se desilo da su gorovo nestali. Kakve su bile?

Vrh

PostPostano: ned lis 31, 2010 1:27 pm 
 Pošalji e-mail  Profil

Rexpenu se dogodio Penkala :knüppel: .
Rexpen je ciljao daleko niže od Penkale i imao je odličan odnos kvalitete i cijene. Dakle radilo se o pisaljkama koje su bile kvalitetom ispod npr. Pelikana (ne previše ispod), ali je zato cijena bila odlična. Dakle, ukoliko naletite na neki dobro očuvani primjerak Rexpenovog nalivpera ne trebate se osjećati kao da ste dobili na lotu, ali imate razloga biti zadovoljni i nemate razloga za sram kada ga izvadite i pokažete na nekom sastanku ( i dalje smo kod nalivpera...). Tim više što je domaći proizvod, a danas već spada u kategoriju vintage, tako da može biti fora. Ja sam nedavno koristio jedno staro Reformovo nalivpero i mnogi su se sjetili da su nekad davno imali slično.

Vrh

PostPostano: ned lis 31, 2010 1:40 pm 
 Pošalji e-mail  Profil

Praskaton je napisao/la:
Inače neki dan je kod mene bio jedan vrhunski odvjetnik sa Vacheronom na lijevoj ruci i Penkalom u desnoj. :

Koji to kolega nosi Vacheron ??? :mrgreen:

Vrh

PostPostano: sri stu 03, 2010 10:30 pm 
 Pošalji e-mail  Profil

danas sam opet kupio Parkera i to nalivpero :mrgreen: :knüppel:
Postal sam opasan sam za sebe :emo: izgleda da budem morao klinca ispisat iz glazbene škole jer svaki put kad ga otpelam u školu onda šečem po gradu jer mi se neda čekat u hodniku ili čmrljit u birtiji pa onda šetam po papirnicama ko gluha kuja i kupujem pisaljke :mrgreen: =E*

Nego danas sam vidio Mont Blanc -Skywalker ljudi to izgleda F A N T A S T I Č N O cijena mu je
3200 kn i to u "Narodnim Novinama" ( kod "Đamije" za one koji su iz Zg) i ostao sam paf kada sam vidio ustvari kolika im je ponuda.
Imaju jedan pun stakleni display samo sa M.B. jedan sa Pelikanom, jedan sa skupljim Parkerima, jedan sa Slavoljubom, jedan sa nešto Crossa i neka firma za koju za sad još nisam čuo ali isto izgleda dobro i jednu veliku vitrinu sa jeftinim Parkerima i nešto pilota. Uglavnom priličan izbor \m/

Nego ovaj Skywallker je :epilessia:

Vrh

PostPostano: čet stu 04, 2010 1:21 am 
Site Admin
 Pošalji e-mail  Profil

Kojeg Parkera si sada kupio? :lol:
Jesam ti rekao da to stvara ovisnost, te veliku kolekciju. Doduše ima u tome i lijepih stvari poput toga šta će ti unuci naslijediti ta nalivpera i satove.

Mali te baca žešće u trošak, a? :mrgreen:

U Puli su Narodne Novine teška tapija po tom pitanju, a neiskorištenog prostora imaju brdo. Doduše puno je manje stanovnika a time i kupovna moć.

Vrh

PostPostano: čet stu 04, 2010 11:39 am 
 Pošalji e-mail  Profil

Vrana je napisao/la:
Kojeg Parkera si sada kupio? :lol:
Jesam ti rekao da to stvara ovisnost, te veliku kolekciju. Doduše ima u tome i lijepih stvari poput toga šta će ti unuci naslijediti ta nalivpera i satove.

Mali te baca žešće u trošak, a? :mrgreen:

U Puli su Narodne Novine teška tapija po tom pitanju, a neiskorištenog prostora imaju brdo. Doduše puno je manje stanovnika a time i kupovna moć.

ma nije, opet sam zel jeftilen - Jottera i šteku patrona :mrgreen: , ali bez obzira kaj je jetinjara sviđa mi se baš je lepa. Doduše nekak je malička pisaljka 0.001
Ustvari kad vidiš onaj M.B. ond sve izgleda smješno ono je stvarno ludnica, a ima ga prilično, velik je ko šiš čevap :mrgreen:

Nebudem kupio nikaj skuplje dok ne vidim jeli to za mene, mislim na naliv pera. Roler je već drugi par opanaka :mrgreen:
Za rolere već slažem neki uži izbor za otstrel. \_/

Vrh

PostPostano: čet stu 04, 2010 3:17 pm 
 Pošalji e-mail  Profil

Uz MontBlanca Meisterstuck 149 jako puno nalivpera izgleda sićušno. Međutim ono što ja u****o ponavljam svojoj ženi, veličina nije bitna (barem kad su nalivpera u pitanju). Ja sam imao tog 149, patio sam za njim kao što neki od nas pate za Glasshutte Originalom, ali kada sam ga konačno imao, shvatio sam da je za svakodnevno pisanje ipak malo prevelik. Pogotovo će biti prevelik svima koji godinama pišu sa pilotovim ili sl. kemijskim olovkama, jer je razlika drastična. Kada uđeš u štos, shvatiš da postoje puno bolje relativno male stvari. Joter je ipak malo pre mali.
Što se tiče rolera, ukoliko si se zapalio, prije nego kupiš roler nazovi me i ponuditi ću ti vrhunskog Pelikana, u pola cijene (doslovno pola cijene).

Vrh

PostPostano: čet stu 04, 2010 3:28 pm 
 Pošalji e-mail  Profil

Pa Pelikan mi je na vrhu te male liste jer nemogu odbacit ono kaj pričate o njemu da je "best buy" artikl, a jučer sam ga opet gledal i stvarno je oku ugodan.

Aaaaa koji bi to roli ponudio da si malo to pogledam. :mrgreen:

Vrh

PostPostano: čet stu 04, 2010 4:46 pm 
Site Admin
 Pošalji e-mail  Profil

---------
omegasea je napisao/la:

ma nije, opet sam zel jeftilen - Jottera i šteku patrona :mrgreen: , ali bez obzira kaj je jetinjara sviđa mi se baš je lepa. Doduše nekak je malička pisaljka 0.001
Ustvari kad vidiš onaj M.B. ond sve izgleda smješno ono je stvarno ludnica, a ima ga prilično, velik je ko šiš čevap :mrgreen:

Nebudem kupio nikaj skuplje dok ne vidim jeli to za mene, mislim na naliv pera. Roler je već drugi par opanaka :mrgreen:
Za rolere već slažem neki uži izbor za otstrel. \_/

Vrtiš se ko mačka oko vruče kaše. :knüppel:
Uskoro će te u Parkeru proglasiti za kupca godine.
Gledaj moj savjet. Uzmi si Pelikana M200 već jednom i piši sa njime. Držati će te mirnim jedno 6 mjeseci pa ćeš i uštediti za neku pravu pisaljku.

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 21 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  

Izradi moj besplatni forum! · php-BB© · Internationalization Project · Prijavi zloporabu · Uvjeti Korištenja/Zaštita Privatnosti
© Forums-Free.com 2009