Sekunda

- Satovi & Nalivpera -
Sada je: čet stu 21, 2019 1:01 pm.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: NOŽ u LEĐA Dicte_direktora njihovog
PostPostano: čet lis 21, 2010 5:48 pm 
 Pošalji e-mail  Profil

KOJA PREVARA...........(da vam samo ukratko opišem nepoštenje i prevarante iz dicte,odnosno gazde)Zvao sam prije 5 mjeseci Dictu-distributera Orisa za Hr-u....Priča direktno s gazdom u svezi Orisa Col Moschina,poznajem ga onako preko telefona,(kupac sam mu stalni i pošaljem kojeg prijatelja kod njega,da mu da popust 15%)...uglavnom dogovorim s njim da mi naruči orisa col moschina,i on rece "posto je to limitirani model ima popusta samo 5%,a tebi stalnom kupcu 15%...znaci 19500kn -15%=16575kn...kazem u redu je narucuj i kad dode šalji.......čekam evo 5mjeseci,da bi ga prošli tjedan zvao,i on mi kaže evo stize krajem sljedeceg tjedana...."ali kao dobit ćemo SAMO 1 jedan komad a naručili smo ih 5"...na to mu kazem da je meni dosta taj jedan i da drugi ako ima ko da je naručija nek čekaju jer i ja čekam 5 mjeseci....ostalo tada na tom.....DA bi danas doša taj "RADOSNI" dan...zovu me iz Dicte i kazu došao mi sat,jedan (1) jedini za Hr,več uzbuden dogovaram na koji način da mi ga pošalju,zamisljam ga sutra na ruci,slike na portalu....KAD ONO ŠOK...nije cijena 19500kn nego 21880KN.... :hammer ...Hvata me bijes ,svadam se s njima,govorim im o njihovom nepoštenju,prevarantskom odnosu,nedrzanju dogovora itd itd.(još njegova djelatnica govori,Lako cemo mi prodat taj sat)...Sve u svemu Razočaran sam u tog GOSp. ako se tako moze nazvat bolje das ga nazovem GOVNO ,Poanta price je Dobili su samo jedan i di ce sad meni dat za 16575knj,kad ce im sigurno naić neki naivac istrest minimalno 20 000kn RAZOČARAN SAM TOTALNO,BIJESAN I RAZDRAŽLJIVnakon 5mj. čekanja. ŠTA SE MENE TIČE TA GOVNA,,NE POSTOJE!!!!! POSE... :wc ...im se na Firmu i rukovodeci kadar!!!!!

Vrh

Naslov: Re: NOŽ u LEĐA Dicte_direktora njihovog
PostPostano: čet lis 21, 2010 5:50 pm 
 Pošalji e-mail  Profil

Moram opet pustit vodu u :wc ......Govna su se ZAŠTOPALA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vrh

PostPostano: čet lis 21, 2010 5:57 pm 
 Pošalji e-mail  Profil

koji debili, pa jebote fraje ti je trebo reći gospodine dawa moje isprike kaj ste tolko čekali, evo uz našu ispriku dajemo Vam cijenu od 15 000 kn i nemojte zamjeriti, znate sat je ogranićena serija mi smo malo tržište pa ste morali toliko čekati bla,bla, bla....
Nakon takvog poteza ti si kod njih za cca 6 mjeseci sa novom naruđbom 100% , a ovako "no comet" ipak smo mi brdoviti balkan :knüppel:

Vrh

PostPostano: čet lis 21, 2010 6:04 pm 
 Pošalji e-mail  Profil

ne samo to sta sam u kratkom vremenu naručio 2 sata,nego sam mu i posla kupca za omegu,koju je i kupio.....a on mi vraca NOŽ u leda

Vrh

PostPostano: čet lis 21, 2010 6:12 pm 
 Pošalji e-mail  Profil

pa da mi smo takve seljaćine, brže sad uzet 2000 kn više jer imam kome prodat, kreten gramzivi, pa ne prodaje kruh i cigarete nego robu di treba stvarat stalne kupce i klijantelu koja se iznova vraća po još. Velim, budala i grbavih drva nikad ne fali. toma!

Vrh

PostPostano: pet lis 22, 2010 12:43 pm 
 Pošalji e-mail  Profil

omegasea je napisao/la:
pa da mi smo takve seljaćine, brže sad uzet 2000 kn više jer imam kome prodat, kreten gramzivi, pa ne prodaje kruh i cigarete nego robu di treba stvarat stalne kupce i klijantelu koja se iznova vraća po još. Velim, budala i grbavih drva nikad ne fali. toma!

Amen.
Ali takvi ljudi to ne kuže.
I ne samo da su izgubili jednog kupca, nego su izgubili i sve njegove prijatelje i poznanike.

Vrh

PostPostano: pet lis 22, 2010 4:01 pm 
 Pošalji e-mail  Profil

---------
Navitimer je napisao/la:
omegasea je napisao/la:

Amen.
Ali takvi ljudi to ne kuže.
I ne samo da su izgubili jednog kupca, nego su izgubili i sve njegove prijatelje i poznanike.

Istina....a di je ono "Dobar GLAS SE DALEKO ČUJE".......a za ovo G . . . . cut ce samo SMRAD

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 7 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  

Izradi moj besplatni forum! · php-BB© · Internationalization Project · Prijavi zloporabu · Uvjeti Korištenja/Zaštita Privatnosti
© Forums-Free.com 2009