Sekunda

- Satovi & Nalivpera -
Sada je: čet stu 21, 2019 1:46 pm.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 20 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Kolekcija za početnika - how to :D
PostPostano: pon lis 25, 2010 4:46 pm 
 Pošalji e-mail  Profil

Dakle,s obzirom da sam se u nazad nekoliko mjeseci počeo malo više baviti samim satovima odlučio sam krenut Vašim stopama i financije preusmjerit u kupnju kvalitetnijih satova. S obzirom da sam još uvijek popriličan tudum u svemu tome trebam Vaše mišljenje i pomoć. Trenutno imam Sector Ocean master...to mi je prvi malo skuplji sat,nije ništa extra (pod skuplji mislim 1500+ kn...s obzirom da mi je dosadašnji doseg bio max 800 kn)...ali kao every day sasvim zadovoljavajući. Sljedeća kupnja mi je nešto od Seiko Diver modela a nakon toga Citizen Eco Drive (tipa nighthawk,pilot i sl...). Slobodno dajte koji prijedlog...idem li u dobrom smjeru...raspišite se...otvoren sam za sve prijedloge. Idem daleko koliko mi financije dopuštaju....dakle,ne predaleko :mrgreen: neki od mojih budućih želja tag heuer grandcarrera,omega seamaster i sl...ispričavam se ako sam malo prenaporan...ali,trenutno ti satovi mi predstavljaju nekakvu vrst opsesije :knüppel: respect

Vrh

Naslov: Re: Kolekcija za početnika - how to :D
PostPostano: pon lis 25, 2010 5:10 pm 
 Pošalji e-mail  Profil

dobro došao u klub :mrgreen:
Za početak ja ti isto imam jednog Sectora ( Chrono 290 ) i platio sam ga mislim 1800 kn prije jedno 6 godina , sat mi radi i danas. Promjenio sam jednu bateriju, nema skoro ni ogrebotine, a prošo je dosta toga i prolazi i dalje, te napomena moj nije swiss made nego je unutra miyota. Nije mi bed u istom danu nositi Seamastera ujutro ( inače meni mezimac bez konkurencije ) te nakon toga metnut na ruku Sectora i dokrajćiti dan sa njim na ruci.
Moj prijedlog za sljedeću kupovinu ti je da malo pogledaš Tissot to je za klasu iznad ovog kaj si naveo, a imaš ih u tom cijenovnom razredu tj. malo se protegneš do 500 eur i imaš ozbiljan sat. Jer ako nakon sectora uzmeš ova dva kaj si naveo ustvari se nisi pomaknu s istog mjesta, a treba težit ka boljem, barem je to moje mišljenje.
Dapače ovaj Sector koji si piknul je meni bolji sat od ovih koje bi ti tek kupio. :mrgreen:

Zadnja izmjena: omegasea; pon lis 25, 2010 6:05 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh

PostPostano: pon lis 25, 2010 5:44 pm 
 Pošalji e-mail  Profil

evo,radi se o ovom sectoru.sljedeći sat mora biti automatik :mrgreen: gledao sam i tissot,onaj prc 200 mi je lijep...ali nije automatik.imaš kakav konkretan prijedlog? i da je promjera barem 42+ mm ali,u kolekciji mora bit barem jedan seiko :mrgreen:

Vrh

PostPostano: pon lis 25, 2010 6:22 pm 
 Pošalji e-mail  Profil

evo ti ovaj moj Tissot Seastar1000, koštao je oko 500 eur u Zg, ali je problem u tome kaj ga više ne proizvode ( mislim već jedno par godina ) :mrgreen: tako da ga budeš teško pronašao jer je posto dosta tražen, ali znaš kolki je internet :mrgreen: tak da ako se zainatiš možeš ga naći bez većih problema. Makar možda ga i neko od naših trgovaca ima.
Inače sat je 44mm x 16mm ( dakle ozbiljan sat :mrgreen: ), 300m WR, safir sa AR.premazom i na pozadini ti je prozor di fino vidiš kako se okreće ETA 2824 :mrgreen: to je za dvije klase bolji sat od onih kaj si naveo.
Sector koji si kupio je lepa kopija Omege :mrgreen: i meni je o.k. \_/

Vrh

PostPostano: pon lis 25, 2010 6:27 pm 
 Pošalji e-mail  Profil

baš mi je drago što ti se sviđa...od kako sam ga kupio svi mi neke crne informacije o sectoru govore,pa sam malo u depresiju pao...znači,ipak nisam baš takav pehist :mrgreen: eto,hvala na sugestijama...slobodno se još raspišite \m/

Vrh

PostPostano: pon lis 25, 2010 6:47 pm 
 Pošalji e-mail  Profil

ma dobar je sector, te vrlo zahvalan za svakodnevno nošenje, meni je chrono funkcija bila uključena dvije godine bez prestanka i sat i dalje radi savršeno. Peri-deri nema greške \m/

Nije bitno šta se kaže neko ko ti kaže :lol: :***:

Vrh

PostPostano: pon lis 25, 2010 9:12 pm 
 Pošalji e-mail  Profil

Potpisujem apsolutno sve što je napisao Omegasea. Ja sam bio ozbiljno zagrizao sa Tissot Seastar1000 (toliko da je sekunda falila da mi gospođa u trgovini skrati remen. Ni danas nisam siguran jesam li dobro napravio kada sam uzeo Louis Erard :cry: Možda bi upravo ova marka mogla biti slijedeća karika u evolucijskom lancu ovisnika. Moj prijedlog Louis Erard La Sportive. ETA-ina mehanika u velikom sportskom kućištu, a budući da nikada nisu proizveli kvarcni sat možemo reći i da nisu prevelika konfekcija (iako u tom cjenovnom razredu sve je to tu negdje)... :lol:

Vrh

PostPostano: pon lis 25, 2010 10:48 pm 
 Pošalji e-mail  Profil

prekrašan louis erard...gdje ih ima kod nas kupit...ako ih uopće ima?ili ipak preporučujete ebay i sl??

Vrh

PostPostano: pon lis 25, 2010 10:57 pm 
 Pošalji e-mail  Profil

kad smo već kod louisa...naišao sam na jedan oglas...što vam se čini?

Vrh

PostPostano: uto lis 26, 2010 12:20 am 
 Pošalji e-mail  Web stranica  Profil

---------
Danko je napisao/la:
kad smo već kod louisa...naišao sam na jedan oglas...što vam se čini?

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 20 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  

Izradi moj besplatni forum! · php-BB© · Internationalization Project · Prijavi zloporabu · Uvjeti Korištenja/Zaštita Privatnosti
© Forums-Free.com 2009