Sekunda

- Satovi & Nalivpera -
Sada je: čet stu 14, 2019 2:47 am.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 12 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Inventura
PostPostano: pon stu 29, 2010 4:28 pm 
Site Admin
 Pošalji e-mail  Profil

Pa ovako dosta se toga napisalo, pa kako ste sve skupa zadovoljni sa došadašnjim razvojem foruma?
Smatram da bi bilo dobro napraviti mali rezime skupa sa članovima da date koji prijedlog kako da ga još poboljšamo.
Recimo šta bi ste od tema još htijeli vidjeti na forumu? Šta vam je bezveze i nepotrebno? Koji su nedostaci na kojima bi trebalo poraditi?
Gdje bi ste se mogli uključiti u oblikovanje ovog foruma da ga dignemo na još viši nivo.
Da vas čujem, guknite golubi!

Da li ste da se organizira okupljenje sljedeće godine? \_/

Vrh

Naslov: Re: Inventura
PostPostano: pon stu 29, 2010 5:28 pm 
 Pošalji e-mail  Profil

Forum je OK - glavna prednost - potpuna sloboda izričaja npr. :***: i opća zezancija :***:
Loša strana - manje članova pa time i manja stručnih stvari, možda nekome maloprije navedene prednosti

Prijedlozi:
Pustiti ljude čitanju foruma, bez prijave - ovo je i meni ponekad korisno ...

Nalaženje:
Gdje, kada smo raštrkani ? Severin na Kupi ? Vražji prolaz ? 0.001

Vrh

PostPostano: pon stu 29, 2010 8:42 pm 
 Pošalji e-mail  Profil

Nije da sam bas sudjelovao ovdje, uglavnom dodjem odmorit dusu tu :D

Sto se mene tice, nek ostane ovaj nivo zafrkancije, a opet, ako i treba nesto ozbiljno, moze se ozbiljno.

Ja sam uvijek za okupljanje, al kao sto veli r2d2, di? Ima nas odsvukud.. A na Sekundi nas bas i nema previse :D

Vrh

PostPostano: uto stu 30, 2010 12:00 am 
 Pošalji e-mail  Profil

GT mi odgovara u Zg bilo kada, a može i više puta spomenuta Opatija pošto Vas ima više s mora. Bar mi se čini da je tako 0.001
U prolječe kad ovo bijelo govno okopni jer sam od Uskrsa skoro svaki vikend u oklici Rijeke i tako i onako. Kako večina odlući \_/ meni paše.

Jedina kritika na račun ovog forumu je ta da je Administrator tj, vlasnik nepodnošljiva, neugodna i neugledna osoba koja je totalno nekompetentna i neinovativna strana u svim diskusijama i da je kao takav u naravi vrlo loš sugovornik s upitnim moralom.

To treba rješiti čim,čim prije, tim,tim bolje :mrgreen:

Inače forum zadovoljava formu koja je vrlo dobro formulirana da bude neformalna na formalan način te je tako formalno-pravno priznata. :mrgreen:

Vrh

PostPostano: uto stu 30, 2010 4:05 am 
Site Admin
 Pošalji e-mail  Profil

r2d2111333 je napisao/la:
Prijedlozi:
Pustiti ljude čitanju foruma, bez prijave - ovo je i meni ponekad korisno ...

Nalaženje:
Gdje, kada smo raštrkani ? Severin na Kupi ? Vražji prolaz ? 0.001

Forum bude uskoro opet otključan. Za sada je takva politika kuće dok ne ishodujemo sve potrebne dozvole od Ministarstva za razvoj gluposti. Problem leži u tome da imamo jako puno neaktivnih čitača i pokušavamo ih animirati da se bar na neki način uključe u život Sekunde.

Pa za okupljanje forumaša bi predložio Opatiju. Mislim da nam je većini na pola puta i kao takva fer destinacija. Plus je mala i lako ćemo se svi pronaći. Imaju odlične lokale, slastičarnice, šetalište te sam je grad lijep pogotovo za ugodno druženje i fotosession.
Imaju i Porsche Design dućan pun satova i nalivpera koji bi prije povratka mogli i orobiti, tako da ponesemo kući i koji suvenir. :mrgreen:
Mogli bi i naše drage povesti da uljepšamo događaj, ali to ćemo prije staviti na galsanje. :lol:

Vrh

PostPostano: uto stu 30, 2010 4:29 am 
Site Admin
 Pošalji e-mail  Profil

Dalton je napisao/la:
Nije da sam bas sudjelovao ovdje, uglavnom dodjem odmorit dusu tu :D

Sto se mene tice, nek ostane ovaj nivo zafrkancije, a opet, ako i treba nesto ozbiljno, moze se ozbiljno.

Ja sam uvijek za okupljanje, al kao sto veli r2d2, di? Ima nas odsvukud.. A na Sekundi nas bas i nema previse :D

Drago mi je to čuti. Pogotovo jer mi je to bio i cilj kod otvaranja Sekunde. No bilo bi poželjno da kada "odmarate dušu" malo i posolite po temama da juha dobije bolji okus inače bude bljutava.
Cilj nam je maneštra sa kračicom. Stoga ne ustrčavajte se pisati jer je svaki komentar dobrodošao a oni glupi se tu najviše cijene. :mrgreen:
Ozbiljnost i ozbiljnji razgovori su također nezaobilazan dio Sekunde i neophodni su za njen razvoj. Ako stavite sliku pepeljare i kažete da vas podsjeća na određeni sat, ovdje vas neće nitko upozoravati ili banirati već naprotiv podržati te probati uočiti te sličnosti između sata i pepeljare.
Želim reći da imate apsolutnu slobodu izričaja u svim pogledima.
Duhovitost sa svježim informacijama nam je kičma foruma.

Za okupljanje članova predlažem Opatiju iz razloga koje sam naveo u prijašnjem postu. No sve je još otvoreno i izmjenjvo.

Vrh

PostPostano: uto stu 30, 2010 4:34 am 
Site Admin
 Pošalji e-mail  Profil

omegasea je napisao/la:
Jedina kritika na račun ovog forumu je ta da je Administrator tj, vlasnik nepodnošljiva, neugodna i neugledna osoba koja je totalno nekompetentna i neinovativna strana u svim diskusijama i da je kao takav u naravi vrlo loš sugovornik s upitnim moralom.

Da rezimiram.
Kako kaže jedan moj frend: "Mala, nisam zgodan ali sam nezgodan!" :mrgreen:
No ima tu gore istine :baidies:

Vrh

PostPostano: uto stu 30, 2010 4:47 pm 
 Pošalji e-mail  Profil

Potrudit cu se vise komentirat, eto, obecajem :)

A sto se tice okupljanja, Opatija bajna mi je malo van kursa trenutno, al ako je tko za neku cugu u Zagreb gradu od iduceg tjedna, ja sam za.

Vrh

PostPostano: uto stu 30, 2010 6:13 pm 
 Pošalji e-mail  Web stranica  Profil

U svakom slučaju forum bi trebalo što prije "otključati", to je moje skromno mišljenje jer neki ljudi se jednostavno ne žele registrirati (bar neko vrijeme)
Znam to po sebi, evo recimo Portal satova sam posjećivao 5-6 mjeseci neregistriran i kad sam dobio potrebu nešto komentirati jednostavno sam se registrirao.

Vrh

PostPostano: uto stu 30, 2010 6:20 pm 
 Pošalji e-mail  Profil

---------
zlaja0307 je napisao/la:
)
Znam to po sebi, evo recimo Portal satova sam posjećivao 5-6 mjeseci neregistriran i kad sam dobio potrebu nešto komentirati jednostavno sam se registrirao.

Kak pa si izdržal tak dugo? :mrgreen:

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 12 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  

Izradi moj besplatni forum! · php-BB© · Internationalization Project · Prijavi zloporabu · Uvjeti Korištenja/Zaštita Privatnosti
© Forums-Free.com 2009