Sekunda

- Satovi & Nalivpera -
Sada je: čet stu 14, 2019 3:27 am.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 1 post ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Dobrodošli
PostPostano: sub lis 02, 2010 6:31 pm 
Site Admin
 Pošalji e-mail  Profil

---------
Dobrodošli dragi članovi i gosti na Sekundu, forum o satovima.
Drago mi je da vas vidim tu na Sekundi. Nadam se da će te svi skupa uživati u zajebanciji kroz razgovor, diskusije i svađe na ovom forumu.
Mnogi me poznaju sa drugog foruma "Portal satova" gdje sam bio često brisan i moderiran, te sam se iz tog razloga odlučio na ovaj korak.
Takve cenzure na ovom forumu neće biti.
Neće biti "prijavljivanja" članova, cenzuriranih riječi, slika...
Cenzurirati će se samo "pretjerane" vulgarnosti i to tako da ako netko pretjera demokratskim glasanjem članovi foruma će odlučiti o sankcijama.

Ovo je forum na kojem se nadam da će te moći zaboraviti posranu svakodnevnicu u kojoj živite, zaboraviti na probleme te odvojiti trenutak za sebe i svoju ljubav prema satovima.

Uzmite u obzir da je ovo forum još u nastanku te Vas molim da imate razumijevanja za eventualne probleme sa Sekundom.
Hvala.

Još jednom dobrodošli!

P.S.
Imam osjećaj da će na ovom forumu biti svašta, pa ako svi skupa završimo u MUP-u ne brinite. Sector445 ima vezu. :mrgreen:

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 1 post ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  

Izradi moj besplatni forum! · php-BB© · Internationalization Project · Prijavi zloporabu · Uvjeti Korištenja/Zaštita Privatnosti
© Forums-Free.com 2009