Sekunda

- Satovi & Nalivpera -
Sada je: sub pro 14, 2019 8:19 am.

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Započni novu temu Odgovori  [ 128 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: CHAT ROOM
PostPostano: sub stu 13, 2010 2:00 am 
 Pošalji e-mail  Profil

omegasea je napisao/la:
"Draga skidaj gače" - kako bi to dobro zvučalo kroz modulator *rulf

Ili možda bolje "Draga obuci gaće"

Vrh

PostPostano: sub stu 13, 2010 11:30 am 
 Pošalji e-mail  Profil

aaa nismo još dotle došli :mrgreen:
Gače dole je još uvijek bolja opcija :***: :mrgreen:

Vrh

PostPostano: sub stu 13, 2010 5:19 pm 
 Pošalji e-mail  Profil

hahhahaahah

Vrh

PostPostano: ned stu 14, 2010 1:28 pm 
 Pošalji e-mail  Profil

Upravo se vratio sa Britanaca, od satova nema ništa zanimljivo. Pelikanovih pisaljki koliko očeš, ali sve u groznom stanju. :knüppel:
Jedino kaj mi je bilo zanimljivo je kaj sam sreo svog bivšeg profesora Hrvatskog iz osnovne škole.
Inače čovijek je veliki zaljubljenik u satove i koliko znam djed i otac su mu bili urari, naime radi se o Dubravku Merliću :mrgreen: sad sam ga prvi put vidio nakon svog 5 razreda O.Š. :mrgreen: .
Priđem ja njemu i reko dobar dan profesore, znam da me se ne sjećate, ali samo da Vas pozdravim. Veli on kako se nebi sjećao ( moš mislit :mrgreen: ) i tako razmjenili par rijeći kako si i te šeme i naravno malo o satovima. \_/
Baš mi je drago kaj sam ga vidio, samo sad mi više nije visok ko toranj kako ga se sjećam iz O.Š. valjda sam ja ipak nekaj naraso od onda :mrgreen:
Btw kad god ga vidim na TV-u odma se sjetim kako je gujevce natjero da po 100x moraju napisti u bilježnicu velikim slovima HRVATSKA jer su dotada pisali HRVACKI kad je to ovaj vidio, popizdijo je skroz :mrgreen:
Druga stvar koje se najviše sjećam , kada je isto jedan od gujevaca (inače taj je bio čak i o.k. s njim se nisam nikada potuko :mrgreen: ) izuo "Zepice" :mrgreen: ispod klupe, to je onda tako jako zasmrdilo, strava, pravi horor =E* .
Nakon koje minute Merlići je skopal takvu facu kao da je zagazio u dobar komad balege, kad je otkrio otkuda miomiris dopire samo je reko uz kisel izraz lica "Paško da prestani luftat noge" cijeli razred je naravno vrištao od smijeha :mrgreen:
Zanimljivo da mi je to ostalo najviše u sjećanju. :mrgreen: i naravno bio je strog u majčinu :fluch:

Još jedna zanimljivost stoje dva tipa kod štanda di frajer prodaje Cubuse ,Citizene i takve stvari.
Spika između njega i dva potencialna kupca koji btw izgledaju, ali drito ko rođena breća od Borata dakle odijela , brkovi , crnomanjasti i izrazito loš rvatski jezik sve komplet. :mrgreen:
Poanta je da žele kupit citkov automatic, a sat je kinetic eee tu nastupaju problemi za prodavatelja. :mrgreen: Jao frajer se preznojavo od objašnjavanja kaj je kinetic :lol: i nakon deset minuta kaže Boratov brat "to je na baterija onda ili automatic" :mrgreen: frajer je popizdio i nervozno počeo tražit uputstva od sata. Kad je več sav obliven znojem našo papire samo je Boratovom bratu turio uputstva sa presjekom sata u ruku i reko 150 eur. *rulf

Seika niti jednog od meni interesantnih tako da se misija nastavlja, sljedeći vikend opet nova epizoda "Britanac danas" :mrgreen:

Vrh

PostPostano: uto stu 16, 2010 9:59 pm 
Site Admin
 Pošalji e-mail  Profil

Si rekao Dubravku Merliću da se registrira na Sekundu, pa da ga banamo kao antitalent. :mrgreen:
:C

Vrh

PostPostano: uto stu 16, 2010 10:11 pm 
 Pošalji e-mail  Profil

*rulf

aaaa jebat ga nisam se sjetio :mrgreen: vidiš to bi bila dobra osveta za one torture sa njegovih predavanja, kao što rekoh bio je jedan od naj :fluch: samo je Varga iz kemije znan kao "Baltazar" :mrgreen: bio gori od Merlića.

Vrh

PostPostano: uto stu 16, 2010 10:19 pm 
Site Admin
 Pošalji e-mail  Profil

omegasea je napisao/la:
*rulf

aaaa jebat ga nisam se sjetio :mrgreen: vidiš to bi bila dobra osveta za one torture sa njegovih predavanja, kao što rekoh bio je jedan od naj :fluch: samo je Varga iz kemije znan kao "Baltazar" :mrgreen: bio gori od Merlića.

Treba koristiti svaku priliku za osvetu u životu. :mrgreen:

Vrh

PostPostano: sub stu 27, 2010 1:00 am 
 Pošalji e-mail  Profil

Ova serija mi nikad nije bila jasna:

Vrh

PostPostano: sub stu 27, 2010 1:04 am 
 Pošalji e-mail  Profil

Robote pa di si to iskopo, ni ja ništa nerazumem i još kažeš serija dakle toga se nasnimalo :mrgreen:

Sada si me sjetio, kaj su ovi pederi sa HRT-a ukinuli onu seriju Sinovi anarhije?

To je jedino kaj sam gledal na TV \m/

Vrh

PostPostano: sub stu 27, 2010 4:22 pm 
 Pošalji e-mail  Profil

---------
omegasea je napisao/la:
Robote pa di si to iskopo, ni ja ništa nerazumem i još kažeš serija dakle toga se nasnimalo :mrgreen:

Sada si me sjetio, kaj su ovi pederi sa HRT-a ukinuli onu seriju Sinovi anarhije?

To je jedino kaj sam gledal na TV \m/

Jedno 30-ak godina nisam gledao tu seriju i onda jučer ovo napišem i danas vrtim po MinTV-u i naletim na RT CG na seriju Šalajko, 8. epizoda :lol:
Koliko se sjećam, ko klinac kad sam to gledao bilo mi malo mučno, sada skoro isti osjećaj. Uglavnom, mali Šalajko tumara Crnom Gorom i preživljava od epizode do epizode, kako se snađe, kod dobrih ili lošijih ljudi. Malo mi to čudno, dječja emisija, a napuštena djeca jedva preživljavaju sami. Stvarno edukativna emisija. Ova 8. epizoda napravljena 1977. godine, RT Titograd.

Uglavnom, danas gledam uživo serijal s penzićima i kontejnerima, svaki dan .. 0.001

Ajmo na ljepše teme, što je ta Sinovi anarhije serija ? 0.001

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 128 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00 [LJV]

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  

Izradi moj besplatni forum! · php-BB© · Internationalization Project · Prijavi zloporabu · Uvjeti Korištenja/Zaštita Privatnosti
© Forums-Free.com 2009